Hakkımızda

Karo Halı, Hakkımızda

Murat Halı Proje Hakkında

Ürün, hizmet vb. kurumsal yapısı hakkında, sizlere kısaca kendimizi tanıtmak ve sizlerle kuracağımız iş ilişkilerimizin öncesinde ve sonrasına dair hakkımızda fikir sahibi olmanızı temenni ediyoruz.

Murat Halı Proje 1985 yılından bu yana Türkiye’de zemin sektörüne hizmet veren, ofis, hastane, okul, otel, cami gibi projelerde sıklıkla kullanılan karo halıLVT zemin kaplamalarıPVC zemin kaplamalarıpaspas satış ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmış köklü bir firmadır.

Neden Murat Halı Proje?

Hakkımızda zemin sektöründe 1985 yılından bu yana kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Yola çıkış amacımız olan “alanında en iyi olma” ilkesine sürekli bağlı kalıyoruz. Siz değerli müşterilerimize hizmetin en kalitelisini, en güvenilir ve en kısa yoldan sunmanın gayreti içerisindeyiz.

İstekleriniz doğrultusunda uygulamaya başladığımız tüm projelerin her safhasını büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da sınırsız desteğimizi sağlıyoruz. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru projeler ile bulunmanın her zaman bizi başarıya götüreceğine inanıyoruz. Bunun için tüm projelerimizi büyük bir titizlik ile sürdürüyoruz.

Neler / Nasıl Yapıyoruz?

Esnek zemin kaplama ürünleri olan; karo halı, LVT–LVP zemin kaplama, PVC zemin kaplama, iç ve dış mekan paspas sistemleri satış ve uygulama süreçleri ve yönetimi hususunda, teklif talebinde bulunulan ürün kategorisinin anlık stok miktarı ve stok yeterliliği durumuna göre teklif talebi gelir.

Alternatifli ürün talepleri için ise müşteri arz ve talepleri doğrultusunda ürün seçimine yönelik danışmanlık yapıyoruz. Var ise proje üzerinde hakkediş, metraj ve uygulama teknik çizimleri oluşturuyoruz. Bu sayede akabinde teklifi onaylanmış ürün uygulama yapılacak proje alanına sevk ediyoruz. Uygulama talep edildiyse uygulama ekibi ürün sevkiyle birlikte, proje alanına yönlendiriyoruz ve uygulamasını yapıyoruz.