Merak Ettikleriniz

Halılarımız kesinlikle zararlı kimyasallar içermez. Yiyecek ürünlerinden tekstil ürünlerine kadar, gündelik yaşamımızda kullandığımız ürünlerde de bulunan malzemelerin, özel bir karışım ile formüle edilmesinden oluşur.

Müşterimiz öngördüğümüz şekilde uygulamayı kabul eder ise halı projelerimizde montaj garantisi veriyoruz.

0216 335 55 31 numaralı telefon hattımızı arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sizin için en ideal desen ve renkte karo halıyı seçmenize yardımcı olurken kurulum ve fiyat noktası seçeneği sunuyoruz. Size halı seçimi konusunda detaylı bilgi verebilmemiz için 0216 335 55 31 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.

Aşınmaya ve yangına karşı dayanıklıdır. Her türlü iç mekana kolay şekilde uygulanabilir. Ses yalıtımı ve izolasyonu sağlar. Leke tutmaz, esnek tabanlıdır. Tamamen zararsız malzemelerden üretilir.

Halı seçiminde anahtar öğelerden biri de ekonomik olanaklardır. Müşterimizin taleplerine ve bu konu için ayırmış olduğu bütçesine göre birçok seçenek ve fiyat aralığı bulunmaktadır. Önemli olan halıyı ne kadar süre kullanmak istediğinizdir. Maliyetleri belirleyen ana unsurlar; iplik kalitesi, dokuma kalitesi ve talep edilen m2 miktar’dır.

Çim halı, iplik olarak yeşilin tonlarında sentetik fibrile veya monofilament iplikler kullanılan, 5 mm ve 55 mm arasında hav boyuna sahip tufting makinelerinde dokunan bir halı türüdür. İplikler taban bezi üzerine dikilerek istenilen boyda kesilir, ardından lateks taban kaplaması uygulanır. Bu sayede çok daha dayanıklı olan çim halı modellerimiz iç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur.

Müşterimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda keşif ve malzeme skalası hizmetimiz bulunmaktadır.

İstanbul Ümraniye’deki ofisimizi ziyaret edip halılarımızı görebilirsiniz.

Halının ağırlığının kalitesiyle tamamen doğru orantılı olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Bir halının dokuma sıklığı arttıkça ağırlığı da artacaktır. Kaliteli bir halı ağırdır fakat ağır olan her halı kaliteli değildir. Kalite kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterecektir.

Yün iplikle dokunan halılar, yapay ipliklere göre çok daha uzun ömürlüdür. Yoğun kullanımın olduğu mekanlarda bile uzun süre ilk günkü görüntüsünü muhafaza ederler hatta kullanıldıkça parlaklık kazanırlar. Yün iplik ile dokunan halılar basınca karşı dirençlidir. Bu yüzden mobilyaların ağırlıkları altında ezilmemekte ve dokumasında oluşan izler kalıcı olmamaktadır. Yapılarından dolayı yüksek nem oranlı, protein içerikli ve sarmal kıvrımlı olmaları oda ısının dengelenmesine yardımcı olan mini hava delikleri oluşturur. Bu da hem doğal yalıtım hem de ateşe karşı yüksek direnç sağlamaktadır. Sahip olduğu sayısız avantajlardan dolayı yün halılar, gerçek kaliteyi arayanların vazgeçilmez seçimidir.

Evet, dekoratif ev halıları satıyoruz.

Nakit, VISA, Mastercard veya Havale/EFT yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Dokuma sıklığı halıda ne kadar ip (ham madde) kullanıldığını gösteren başlıca unsurdur. Sıklık ne kadar fazlaysa ısı yalıtımı ve dayanıklılık o kadar fazla olacaktır. İp yüksekliği ise kalitenin değil, konforun göstergesidir. Genel olarak ip ne kadar yüksek ise temizlik o kadar zorlaşacak ve konfor o kadar artacaktır.

Karo halıların uygulandığı alanlar; ofis alanları, banka yönetim binaları ve şubeleri, devlet daireleri ve kamu kurumları, oteller ve yönetim ofisleri, sinema ve tiyatro salonları, konferans salonları, konser alanları, kongre merkezleri, ticaret merkezleri, fabrikaların yönetim ofisleri, fuar ve stand alanlarıdır.

Evet, iplik renklerimiz kalıcıdır. İplik boyama işlemimiz ipliğin çok yüksek bir sıcaklığa kadar ısınmasını ve böylece boyanın iplik liflerinin tam çekirdeğini tam olarak emmesini sağlamaktadır. Ürünümüze bir mikroskop altında bakmaya kalktığınızda, boya renginin aslında tüm ipliğe nüfuz ettiğini görebilirsiniz.

El becerisine dayalı vurgu sistemiyle oluşturulan renk, desen ve dokuları ile özgünlük sağlayan halı çeşididir. Tuft halıların iyi bir şekilde ölçümlenmesi ve tasarlanması gerekir. Aynı zamanda tuft halılar doğru renklendirildiğinde mükemmel sonuçlar elde edilir.

Polyester ve polipropilen iplikler diğer iplik çeşitlerine göre ezilmeye karşı daha az dayanıklıdır. Polyester ve polipropilen ipliklerin avantajı daha az hav çıkartması ve yapılarından dolayı lekeyi daha geç emmeleridir. Bu ipliklerin dezavantajı ise, çabuk keçelenirler, statik elektrikten dolayı toz çekerler ve ısıya karşı dayanıksız yapıları vardır.

Evet, halılarımız üretici garantisi kapsamındadır. Sattığımız her halı tam 2 yıllık üretici garantisi kapsamındadır. Halılarınızı orijinal satın alma tarihinden itibaren iki (2) yıl içerisinde herhangi bir işçilik, malzeme veya imalat hatalarına karşı garanti ediyoruz. Bu süreçte üretici kendi takdirine bağlı olarak halınızı bedelsiz bir şekilde onaracak veya değiştirecektir. Ancak halılarda meydan gelebilecek normal aşınma ve yıpranma garanti kapsamı dışındadır.

35 yıllık tecrübemizi yüksek kalite, uygun fiyat, maksimum müşteri memnuniyeti ve hizmet politikası ile birleştirdiğimiz için bizimle gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Hav ağırlığı, m2’ye düşen elyafın ağırlığı ile ölçülmektedir. Elyafın sıklığı direkt olarak halının kalıcılığını ve performansını etkilemektedir. Hav ağırlığı fazla olan halı daha dayanıklıdır ve daha pahalıdır.